Маленька кухня

Кухня це частина вашої оселі, в якій дуже важливо правильно спланувати розміщення усіх необхідних меблів, та техніки. Особливо це важливо якщо кухня невеликих розмірів. Саме від правильного планування буде залежати зручність та комфорт

Дізнатися більше...

2 кім. мансарда

Предсавляємо вам 2кім.квартиру на мансардному поверсі, площею 68м2 яка розміщена у м.Гетеборг, Швеція. За рахунок природнього білого кольору дизайнер розширив візуально простір, а використання чорного контрастного кольору, кольорових картин

Дізнатися більше...

Білизна в інтер'єрі квартири.

Для тих хто шукає спокою та розміреного темпу життя представляємо новий інтер'єр від Alvhem Makleri. Квартира невелика, але завдяки об'єднанню кухні та вітальні а також білизні стін, стель та підлоги, дизайнеру вдалося максимально розширити простір.

Дізнатися більше...

Чорно-білий інтер'єр в квартирі

Для людей, які проживають у квартирі малої площі, комбінація білого та чорного кольору в інтер'єрі є чудовим рішенням. Дизайн цієї квартири розроблено студією "Панда", а самі апартаменти розміщені у фінансовому районі столиці Японії м.Токіо.

Дізнатися більше...

Гармонія, затишок та простота. Квартира займає площу 104 квадратних метрів і складається з трьох кімнат плюс кухня. Розташована вона у м.Гетеборг, Швеція. З великої літньої тераси цієї квартири, можна побачити всю красу цього міста, його архітектуру та гавань.

Дізнатися більше...

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com