Маленька кухня

Кухня це частина вашої оселі, в якій дуже важливо правильно спланувати розміщення усіх необхідних меблів, та техніки. Особливо це важливо якщо кухня невеликих розмірів. Саме від правильного планування буде залежати зручність та комфорт

при перебуванні на кухні. Сьогодні уже не будують новобудов з кухнями маленької площі, але що робити якщо у вас хрущовка? Перш за все звернутися до дизайнера, який витисне максимум можливого з цієї невеличкої площі, якщо ж ви вирішили спланувати все самі тоді дотримуйтесь ось цих простих правил.

1. Максимум освітлення. Світла кухня візуально розширить простір, та забере скованість при перебуванні в ній.

2. Світлі пастельні тона стін чи меблів. Знову ж таки, як і світло, так і тон стін, візуально додадуть легкості простору.

3. При надто малій площі не старайтеся втиснути стіл, краще зробити кухню виключно для приготування їжі, а обідати чи вечеряти можна і у кімнаті. Якщо ж є можливість поставити маленький стіл, то краще перегородіть кухню барною стійкою, яка служитиме вам за стола.

4. Зробіть замість підвіконника столешню, а мойку поставте в кут біля вікна, це зекономить вам багато місця, да додасть 1м2 робочої поверхні.

5. Меблі повинні бути максимально зручними та корисними. Найкраще використовувати меблі трансформери, які несуть у собі декілька функцій.

Сучасний дизайн несе в собі простоту та зручність у кожній деталі, та дозволяє нам створити неможливе навіть на малих площах. Тому дотримуйтесь цих простих правил при плануванні і у вас обов'язково все вийде. Вдалого вам ремонту!

Маленька кухня

Маленька кухня

Маленька кухня

Маленька кухня

Маленька кухня

Маленька кухня

Маленька кухня

Маленька кухня

Маленька кухня

 

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com