Бірюзовий колір в інтер'єрі

Нерідко бірюзовий називають блакитним або зеленим, це тому, що він є тонкою гранню між цими кольорами. Хоча цей колір цілком можна назвати самостійним, він має власні відтінки, темний і світлий бірюзовий і "колір морської хвилі". Бірюзовий колір може

 наповнити кімнату романтичною витонченістю, начебто в ній були прикраси з самої бірюзи. У такому інтер'єрі почуваєш себе немов оточеним безкрайніми морськими просторами або гущавиною диких лісів.

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Насичений бірюзовий.

Якщо ви любите експериментувати, і яскраві фарби прийнятні для вашого життя, то сміливо використайте інтенсивний бірюзовий у ваших кімнатах. Можна просто зробити декілька акцентів в цьому кольорі. Але не забувайте, що бірюзовий - холодний колір, відповідно, багато бірюзи - багато холоду. Тому якщо ви до цього готові, то сміливо приступайте до такого оформлення кімнати. А якщо використати малюнок, наприклад, на шпалерах, меблях, чи картину із зображенням квітки на бірюзовому фоні, то ефект буде протилежний, тобто м'якший і не такий холодніший. До речі, важливо пам'ятати, що поєднувати яскравий бірюзовий краще із спокійнішими відтінками, інакше увесь ефект від бірюзи пропаде, а кімната буде занадто строкатою.

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Бірюзовий і бежевий.

Ідеально до бірюзових мотивів підходять пастельні тони, вони додають легкості і безтурботності в його легку прохолоду. Подібні інтер'єри підходять мрійливій натурі, із спокійним характером. У таких інтер'єрах радять використовувати бірюзовий колір в помірній кількості, наприклад, для однієї стіни і декількох акцентуючих предметів. А бежевий колір застосувати для меблів, деяких ділянок стін і інших деталей. Тут використаний точковий розподіл ролей, він задає потрібний настрій кімнаті, оскільки хаотичне перемішування кольорів буде доречніше, якщо вони близькі по тональності. Але при поєднанні яскравого і спокійного кольорів, краще віддаляти їх один від одного, інакше один з них втрачатиметься.

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Бірюзовий і дерево.

Оскільки бірюзовий колір втілює природу, то доповнити його можна деревом як в якості кольору, так і матеріалу. Такий інтер'єр буде найзатишнішим і домашнім, тут захочеться проводити якомога більше часу. Атмосфера кухні, оформленої таким чином, розташовуватиме до щирих і задушевних бесід. Колір дерева або солом'яний у поєднанні з бірюзовим можуть зробити інтер'єр енергійнішим, і зорово збільшити розмір приміщення, все залежить від подання і оформлення. До того ж дерево в цьому союзі пом'якшить прохолоду бірюзового кольору, і інтер'єр стане теплішим.

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Розмитий бірюзовий.

Але, незважаючи на усі достоїнства бірюзового кольору, його нечасто можна зустріти в якості оформлення інтер'єру. Чим обумовлена така несправедливість до цього кольору незрозуміло. Адже якщо комусь не до душі його зайва яскравість, то слід звернути увагу, що у бірюзового кольору, як і у багатьох інших, є більш приглушені відтінки, наприклад, розмита бірюза. Цей відтінок широко застосовується в західних інтер'єрах за рахунок того, що він не настільки холодний і не занадто активний. Цей колір спокійний, він сприяє зниженню інтенсивності сонця, що заходить. Розмита бірюза добре підходить для дитячої кімнати, спальні і навіть робочого кабінету. В дитячій до м'якості розмитої бірюзи підійдуть яскраві акценти або комбінування з іншим більш насиченим кольором, наприклад, червоним, помаранчевим, синім, зеленимТакі поєднання зроблять кімнату веселою, але такою, що не давить на психіку. Що стосується спальні, то тут, як завжди, перевага віддається спокійній гамі кольорів, оскільки вона найбільше підходить для хорошого сну і відпочинку. Тому використання розмитої бірюзи якнайкраще сюди підійде у поєднанні з пастельними тонами.

У роботі з будь-яким кольором існує маса нюансів і можливостей, але треба вміти правильно його обіграти. Використовувати як основний колір або ж у вигляді акценту, насичений або м'який, поєднувати з яскравими кольорами або нейтральними - усе це залежить від бажаного результату і значення, яке надається приміщенню. Головне, все робити з душею.

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Бірюзовий колір в інтер'єрі

Бірюзовий колір в інтер'єрі

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com