Разработано jtemplate модули Joomla

Cart

Help

The cart offers an option to put images into and request them.

Шпалери Лінкруста

Шпалери Лінкруста є рельєфним настінним покриттям, виготовленим виключно з натуральних компонентів. Це унікальний екологічно чистий і гіпоалергенний матеріал для внутрішньої обробки стін. Назва "лінкруста" або "лінкрустів" пішло від лат. "linum" - льон, "crusta" - кора - двох основних компонентів, використовуваних при його виготовленні.

Шпалери і стінні панелі Лінкруста (Lincrusta), є одними з найвишуканіших матеріалів для декорування приміщень. З дня винаходу в 1877 році Британським фабрикантом Фредеріком Уолтоном, до наших днів, при її виготовленні використовуються тільки натуральні компоненти. В процесі виготовлення Лінкруста, пластична маса наноситься на паперову основу, і за допомогою спеціальних вальців утворює рельєфний малюнок. Як і сто років тому склад в маси входять тільки натуральні компоненти: борошно, льняна олія, віск, крейда, каніфоль і інші компоненти, що є ноу-хау виробника. Природний колір шпалер Лінкруста - "слонова кістка". Після наклейки їх декорують фарбами, завдяки чому створюються численні декоративні обробки - під мармур, лесування, глазурування і багато інших.

Шпалери Лінкруста популярні у всьому світі. Їх застосовують для обробки абсолютно різних по стилю і призначенню інтер'єрів - від королівських спокоїв до залізничних вагонів і корабельних кают. У сучасних житлових інтер'єрах шпалери Лінкруста найчастіше застосовують для обклеювання вбудованих меблів, перегородок, створення декоративних деталей на стінах або стелях.

Головними достоїнствами Лінкрусти є те, що вона прекрасно тримає рельєф (завдяки чому нею можна замінити ліпнину), пластична (тому її можна використати на нерівних поверхнях), термостійка. Любителі вишуканих рельєфних зображень в стилі вікторіанської класики, модерну або поціновувачі етнічних мотивів знайдуть застосування цьому вишуканому стінному покриттю у своїх інтер'єрах. Тим більше що грамотне декорування, художній розпис, забарвлення або лесування перетворюють його на справжній витвір мистецтва.

Вартість поклейки шпалер Лінкруста складає 200грн. за м2

Вартість панірування шпалер Лінкруста складає 250 грн. за м2

Нижче ви можете переглянути фото шпалер Лінкруста в інтер'єрі.

07.01.2015

Більш обширну консультацію та ціни, ви можете дізнатись попередньо зателефонувавши за номером (050) 225 63 01

Контакти

Запитання, консультації

та замовлення ремонту

 (050) 225 63 01

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Разработано jtemplate модули Joomla

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com