Разработано jtemplate модули Joomla

Cart

Help

The cart offers an option to put images into and request them.

Венеціанська штукатурка

"Венеціанська штукатурка" в перекладі з італійського "stucco veneziano" означає дослівно "рідкий мармур". Склад венеціанки і техніку нанесення винайшли в Стародавньому Римі. При обробці мармуру залишалося мармурове борошно, додавши рослинні барвники і воду отримали матеріал, що забезпечує довговічність, дивовижну красу фасадів і внутрішньої обробки будівель. Зараз до складу венеціанської штукатурки, окрім мінеральних компонентів, багато виробників включають той або інший відсоток акрилової зв'язуючої, і тільки деякі компанії залишаються цінителями традиційних рецептів.

З деяким поліпшенням, рівня життя, в Україні почали з'являтися люди, які не лише матеріально, але і морально готові до застосування високоякісних венеціанок. Зараз це обов'язковий елемент декору і кожен, хто, бажає створити або отримати якісний дизайн інтер'єру або фасаду, а також їх захист, обов'язково використовуватиме венеціанську штукатурку. Разом із звичною одноколірною венеціанкою наносяться і багатоколірні покриття. Технологія нанесення містить пресування щонайтонших шарів матеріалу шляхом загладжування, поліровки спеціальним шпателем кожного шару і шліфування з воском. Готове покриття має товщину до 3―5 мм і при цьому має високу паропроникність (є дихаючим), що створює в приміщенні кліматичний комфорт. Покриття воском надає покриттю додаткову вологостійкість, при цьому венеціанка є досить твердим покриттям, а з часом стає ще твердіше. Наявність вапна не дає розвиватися грибку.

Нанесення напівпрозорих шарів дає ефект глибини, плюс ефект світіння, що в свою чергу, робить венеціанську штукатурку схожою на полірований мармур. Венеціанська штукатурка - міцне і довговічне покриття. Наносити венеціанську штукатурку на стіну обов'язково повинен фахівець, що має спеціальну підготовку і досвід роботи. Класична венеціанська штукатурка - це елітне покриття, але завдяки довговічності не дорожче, ніж, наприклад, обробка шпалерами, які доведеться переклеювати кожні 5―7 років. Правильно виконане покриття прослужить стільки ж, скільки простоїть стіна.

Венеціанська штукатурка дозволяє сучасним художникам і дизайнерам працювати в техніці фрески, створювати декоративні панно - справжні витвори мистецтва.

Вартість нанесення венеціанської штукатурки на стіни складає 150 грн. за м2, на стелі 200 грн. за м2.

Вартість нанесення художньої венеціанки (імітація каменю, мармуру) 300 грн. за м2.

Нижче ви можете переглянути фото інтер'єрів з використанням венеціанської штукатурки.

15.03.2015

Більш обширну консультацію та ціни, ви можете дізнатись попередньо зателефонувавши за номером (050) 225 63 01

Контакти

Запитання, консультації

та замовлення ремонту

 (050) 225 63 01

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Разработано jtemplate модули Joomla

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com