Разработано jtemplate модули Joomla

Навіщо потрібний дизайн інтер'єру?

Хочу роз'яснити в чому суть роботи дизайнера інтер'єрів і для чого це необхідно для тих людей, які хочуть зробити зміни в існуючому приміщенні, планують оформити і побудувати нове житло, будинок, офіс або ресторан. Багато хто ставить питання - навіщо потрібний дизайнер інтер'єру? Адже кожен сам може зробити ремонт! Так, безумовно ви можете зробити дизайн інтер'єру самостійно, але при такому підході ви себе ставите під велику загрозу ризику бути незадоволеним від результату. Звернутися до професійного дизайнера інтер'єру, настільки ж важливо, як і до хорошого перукаря, кравця або юриста.

Дизайн інтер'єру

Дизайнер інтер'єру - це в першу чергу професіонал, тобто у нього є відповідна освіта, знання, досвід. Цій професії, як і будь-якій іншій, треба вчитися багато років, та і після закінчення навчання дизайнер постійно отримує нову інформацію, розвивається професійно, вчиться. Безумовно, ніхто окрім вас, не може сказати, в якому інтер'єрі ви хочете жити. Але ось порадити, як ваші плани і мрії реалізувати якнайкраще, як ваш будинок зробити гармонійним, зручним і затишним - тут дизайнер вам згодитися. Тому що він володіє специфічними знаннями (ергономіка, поняття композиції, психологія кольору, теорія освітлення), розбирається в стилях інтер'єру, знає ринок матеріалів для оздоблення, розбирається в технічних деталях.

дизайн інтер'єру

З якими проблемами стикається людина, яка вирішила почати ремонт самостійно? Частенько, 80-90% просто не знають чого хочуть. На жаль, мало хто здатний уявити, як виглядатиме приміщення після ремонту - з новими купленими меблями, з новим кольором стін, з новими люстрами, зі зміненим підлоговим покриттям. Тому часто бувають випадки, коли вид приміщення після закінчення ремонту, по самостійній задумці, розчаровує хазяїна, і він ставить собі питання - чому так сталося? Тематичні журнали і інтернет сайти переповнені різною інформацією про мистецтво дизайну інтер'єрів, що безумовно привертає увагу яскравістю і незвичністю. Але є проблема - вибрати щось конкретне, адаптувати усі ідеї під життєвий уклад сім'ї, захоплення, устрій, звички кожного, вимоги до функціональності, а потім реалізувати задумане і вмістити в існуюче приміщення з обмеженим бюджетом на усе це.

Ви вже вибрали те, що вам подобається і хочете втілити це в життя! Розпочинаєте з перепланування, але дуже часто ідеї, які здавалися оригінальними і сміливими, насправді виявляються не так хороші. Потім ви приступаєте до підбору обробних матеріалів, предметів мебелі, предметів декору. Стикаєтеся з тим, що у вашій уяві спочатку уся картинка здавалася гармонійною, а в результаті - відсутність стилю, гармонії і зручності. Достаток обробних матеріалів зіб'є з курсу вибору, в потрібному напрямі, навіть саму цілеспрямовану людину. І усе це треба правильно зв'язати між собою і донести будівельним фахівцям. Можу сказати, що кожен, хто стикався хоч раз у своєму житті з ремонтом - переживав величезний стрес!

Можливість уникнути усіх перелічених вище проблем є - звернутися до фахівця в цій області, знайти відповідного саме вам дизайнера інтер'єрів! Дизайнер зможе знайти компроміс між бажаннями і баченням інтер'єру кожного члена вашої сім'ї, реалізувати усі ідеї в органічний, красивий, стильний і неповторний інтер'єр.

Дизайн квартири

Що ж робить дизайнер інтер'єру?

Передусім, вникає в ритм життя, інтереси, звички вашої сім'ї і окремо кожного його учасника. По суті, дизайнер являється психологом, який зробить усе можливе, щоб ви змогли найспокійніше і підготовлено пережити ремонт. Головне - ви будете задоволені кінцевим результатом!

А тепер детальніше про те, як працює дизайнер інтер'єру! Передусім допоможе об'єднати розрізнені ідеї клієнта, адже зараз такий величезний вибір меблів, декору, обробних матеріалів - не дасть розгубитися в такому достатку вибору. Допоможе відсікти неякісні технології і запропонувати альтернативи у виборі матеріалів і меблів. Хороший дизайнер надасть 3d візуалізацію вашого інтер'єру. Ви зможете побачити закінчений інтер'єр квартири задовго до початку будівельних робіт. 3d візуалізація дає можливість побачити, як в майбутньому інтер'єрі поєднуватимуться різні матеріали, кольори, меблі. Клієнт вибирає вподобаний йому варіант з декількох запропонованих. Професійні послуги не лише звільняють вас від зайвих тимчасових витрат, вони свідомо дають якісніший результат, вони скорочують ваші шанси на помилки, переробки і економлять ваші гроші.

Сучасний дизайн інтер'єру

Розробка дизайн-проекта - це спільна робота дизайнера і замовника. Замовник на усіх етапах контролює і направляє ідеї дизайнера. Він може заздалегідь вказати бюджет, в який повинен укластися дизайнер або в ході розробки проекту вказувати на непідходящі йому за ціною предмети меблів або обробки. Дизайнер може запропонувати вам дорогі меблі або сантехніку, але не може змусити вас купити її. В цьому випадку спільними зусиллями шукається компромісний варіант - дешевший аналог, відповідний по дизайну до загальної концепції дизайн-проекта. Дизайнер інтер'єру - це художник, тобто у нього на багато звичних речей може бути нестандартний погляд. Дуже часто люди, дивлячись на роботу дизайнера, говорять "Мені б і в голову таке не прийшло" або "Я навіть не уявляв собі, що таке можна зробити". Ось це і є показник дизайнерського типу мислення, орієнтованого на реалізацію певних завдань. Це зовсім не означає, що у "звичайних" людей немає смаку. Річ у тому, що досвідчений дизайнер, стикається з рішенням завдань по оформленню інтер'єру, щодня, він знає, з якими невидимими проблемами кольору, форм і стилю, може зіткнутися замовник, що має найвишуканіший смак. При професійному підході до розробки дизайн-проекта результат просто не може не сподобатися замовникові - адже він народжується в численних консультаціях, обговореннях, спільному перегляді каталогів, журналів, зразків. Якщо дизайнер якісно і професійно виконує свою роботу, а замовник відноситися до проектування серйозно і вдумливо, то результатом їх спільної роботи повинен стати дизайн приміщення, що максимально відповідає потребам і пристрастям замовника.

Дизайн квартири

Дуже важливим чинником роботи дизайнера інтер'єрів є заощадження особистого часу замовника. Дизайнер підбере для вас оптимальні варіанти "ціна-якість" і підскаже, де можна придбати. Кількість поїздок в порівнянні з самостійним пошуком скоротиться в рази, що заощадить нерви, гроші та час. Професійно виконаний дизайн-проект відображає не лише стилі інтер'єру, кольори і форми, але і безліч інженерних аспектів, таких як електромонтажне устаткування, сантехніку, устаткування для кондиціонування, датчики протікання води, бойлер для підігрівання води, розташування слабострумових мереж і багато іншого. Це дозволяє заздалегідь розрахувати кількість і місця розташування інженерних систем. Під час ремонту відпаде необхідність витрачати гроші на додаткові роботи по перенесенню інженерії з одного місця на інше.

Ви хочете гордитися своєю нерухомістю, показуючи її своїм друзям, колегам, отримуючи задоволення від того ефекту, який робить на них ваш інтер'єр своєю індивідуальністю, продуманістю, єдністю стилю і смаку? Тільки професійний дизайнер зможе забезпечити цей ефект. На питання: "навіщо потрібний дизайн інтер'єру"? напрошується цілком закономірна відповідь - закладаючи до бюджету невеликі додаткові витрати на послуги професійного дизайнера інтер'єрів, ви не лише отримаєте пряму економію тимчасових і фінансових ресурсів за рахунок більш грамотного підходу і організації справ, але і гарантію, що значні засоби на обробку і обстановку вашого житла не будуть витрачені даремно. Таким чином, дизайн інтер'єру здатний не лише позбавити від численних проблем під час ремонту або після нього, але і підвищує якість вашого життя. А це, погодьтеся, багато чого коштує!

Ми співпрацюємо з багатьма дизайнерами нашого регіону, які на практиці показали свою професіональність. Ціни на розробку дизайн проекта від наших дизайнерів коливаються від 120 до 350 грн. за м2. Якщо ви бажаєте замовити дизайн, зателефонуйте попередньо за номером (050) 225 63 01

Контакти

Запитання, консультації

та замовлення ремонту

 (050) 225 63 01

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Разработано jtemplate модули Joomla

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com