Разработано jtemplate модули Joomla

Ремонт житла у більшості людей викликає неприємні асоціації. Їх можна зрозуміти. Адже, найчастіше, ремонт пов'язаний з пилом, брудом, важкою працею, нестачею інструменту і відсутністю матеріалів. Якщо ремонт квартири виконується самостійно, то нерідко, цей процес затягується на місяці, а іноді і на роки. Причому далеко не завжди ремонт "своїми руками" призводить до бажаного результату, часто відсутність навичок та досвіду призводить до жахливого дизайну, поганої обробки стін чи стель, та неякісної сантехніки.

Тому перш, ніж братися за ремонт квартири, варто гарненько подумати, робити його своїми силами чи все ж таки довіритися професіоналам.

Послуга ремонт житла під ключ позбавить вас від необхідності марно витрачати час, сили і зароблені гроші на самостійний ремонт.

Ремонт під ключ

Ремонт житла під ключ є цілим комплексом будівельних і ремонтних робіт, який робиться відповідно до дизайн-проекту. Вам залишається тільки озвучити свої вимоги та побажання, висловити ідеї відносно дизайну і матеріалів, і ми створимо для вас детальний проект, де будуть враховані усі ваші уявлення про красу і комфорт ідеального житла. Ви будете позбавлені від проблем вибору і пошуку будматеріалів, купівлі або оренди інструменту і отримаєте саме той результат, на який розраховували.

Перед початком ремонту будуть погоджені усі витрати, терміни виконання і графіки проведення робіт. Це дозволить вам контролювати процес на будь-якому етапі і уникнути несподіванок. У нас великий досвід, а також, ми добре знайомі з ринком будівельних матеріалів, тому допоможемо вам підібрати бажаний варіант обробки, а, у разі обмеженого бюджету, знайти оптимальний компроміс.

Також буде складений чіткий графік проведення робіт, і ви зможете планувати купівлю меблів або новосілля. У нашій галереї можна ознайомитися з результатами нашої роботи, ще раз переконавшись в якості наших послуг. Вподобаний елемент готового житла можна використати для свого інтер'єру, якщо ж ви побачили ремонт, про який мріяли самі, можна повністю повторити його у вашому житлі.

Для тих, хто віддає перевагу оригінальному та комфортному житлу, ми надаємо послугу дизайн інтер'єру, яка допоможе визначитися з плануванням, кольором і стилем майбутнього ремонту, а також підказати прийоми, які дозволять перетворити простір, мінімізуючи складні перепланування. Ремонт житла під ключ може бути капітальним або косметичним, простим та дуже складним. Тому кінцева вартість ремонту залежить від багатьох чинників. Скажімо ремонт у стилі "класика, барокко, неокласицизм" буде в рази дорожчий за мінімалізм, хай-тек чи навіть той же "лофт". Метою косметичного ремонту під ключ є освіжити раніше зроблений ремонт без здійснення перепланування приміщення. Капітальний ремонт під ключ включає у себе весь спектр послуг від розробки дизайн-проекту до установки мебелі.

На сьогоднішній день, зважаючи на великий досвід, можемо достеменно сказати що вартість ремонту під ключ в найпростішому варіанті складає 3000-3500 грн. за м2 площі. В цю суму включено послуги майстрів та вартість матеріалу, включаючи сантехніку (ванна, умивальник, унітаз).

Вартість капітального ремонту з переплануванням та дизайн проектом, найчастіше коливається у межах 3500-7000 грн. за м2 (в залежності від складності робіт та вартості матеріалу).

Більш обширну консультацію та ціни, ви можете дізнатись попередньо зателефонувавши за номером (050) 225 63 01

Контакти

Запитання, консультації

та замовлення ремонту

 (050) 225 63 01

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Разработано jtemplate модули Joomla

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com